СПІЛЬНЕ В ХАРКОВІ 13 КВІТНЯ о 13:00

  • 11 April 2013
  • 2017
СПІЛЬНЕ В ХАРКОВІ 13 КВІТНЯ о 13:00

OBKLAD_SPILNE_6_tolik_1У суботу, 13 квітня, о 13:00 у приміщенні Центральної бібліотеки ім. Маяковського за адресою вул. Мироносицька 81/85 у Харкові відбудеться презентація 6 випуску журналу «Спільне» на тему «Гендер і праця». Цей випуск пропонує увазі читачів і читачок соціалістичний аналіз гендерних питань — альтернативу як ліберальному, так і радикальному фемінізму. Ми прагнемо не просто звернути увагу на гендерну дискримінацію на ринку праці, але й показати, як вона вплетена в капіталізм, як взаємодіють класова експлуатація та гендер.

Особливість номеру — критичне переосмислення праці з точки зору неомарксизму, лівої та феміністичної теорій. Що таке праця? Чи це лише оплачувана робота? Чому важливо в дискусіях про працю брати до уваги неоплачувану хатню роботу, доглядову та репродуктивну працю? Хто її переважно виконує і чому? Яка роль держави у забезпеченні гендерної рівності? Чию працю найбільш вигідно експлуатувати роботодавцям і чому? Коли слід говорити про клас, етнічність, сексуальну орієнтацію пригноблених? Чи можливо і яким чином зробити суспільство більш справедливим? Ці та інші питання запропоновані до роздумів читачкам і читачам журналу.

Презентацію проводитиме співредакторка випуску Роксолана Машкова. На презентації можна буде придбати цей випуск журналу.

Інформацію про випуск можна знайти на нашому сайті.

Support us

Blogs

Facebook

Хто потурбується? Недитячі проблеми дитсадків в Україні

  • Хто потурбується? Недитячі проблеми дитсадків в Україні

Our partners