У публікації представлено результати дослідження проблем українських дитсадків з перспективи матерів та працівниць закладів.
Книжка розповідає про історію та сучасність лівих рухів у Західній, Південній та Північній Європі. У ній йдеться як про «старих» лівих, що ностальгують за Радянським Союзом та закривають очі на будь-які імперіалізми, крім американського, так і про «нових», що критикують таку консервативність. Український читач зможе дізнатися про спільні з рештою Європи проблеми неоліберального капіталізму і про важливість боротьби та вироблення лівих альтернатив.
Збірку присвячено обґрунтуванню системного характеру світової економічної кризи, дослідженню її структурних причин та можливих альтернатив капіталістичному розвитку економіки. В цьому контексті розглядається основна хиба сучасної економічної системи, яка заснована на логіці накопичення капіталу.
Книга посвящена разработкам кибернетической научной школы и возможностям их применения в новых социально-экономических и технологических условиях. Показана история ОГАС, предложен новый социокибернетический подход к изучению общества. Рассмотрен потенциал кибернетики в управлении научно-техническим прогрессом и сбалансированном управлении экономикой. Показаны преимущества такого подхода для демократизации управления по сравнению с рыночным управлением.
Збірку присвячено дослідженню соціально-економічних процесів в Україні та альтернативним механізмам державного управління ними. Пропонуються зміни у державній податковій і борговій політиці, методи боротьби із виведенням українських капіталів в офшори. Розглядаються можливості підвищення продуктивності праці та пріоритетність наукових досліджень. Розглянуто також передумови для підвищення продуктивності праці та управління зайнятістю населення.
У цьому томі зібрано статті, виступи, промови та відозви одного з провідників Жовтневої революції 1917 року Лева Троцького, присвячені подіям, що відбувалися в Україні у 1917 - 1939 роки. Наведені матеріали свідчать, що інтернаціоналізм їхнього автора полягав саме у послідовній боротьбі за національне визволення всіх поневолених народів. Деякі з текстів написані Троцьким у співавторстві з Володимиром Леніним, Григорієм Чичеріним, Дмитром Курським та Юхимом Медведєвим.
Книга Кирила Ткаченка змальовує не лише питання расизму, бідності та пенітенціарної держави у США, але й один зі сценаріїв розвитку неоліберального капіталізму, достатньо ймовірний і для України, враховуючи його «успішність» у справі приховування соціальних проблем та утримання бідних у їхньому пригнобленому становищі.