Мир

ЗАХОДИ ЗА УЧАСТІ ПІТЕРА АЛЕКСАНДЕРА В НАУКМА ТА УНІВЕРСИТЕТІ ШЕВЧЕНКА 18-19 ЛИСТОПАДА

5568

Peter Alexander newУ зв’язку із прибуттям до України професора Пітера Александера — видатного соціолога з Південної Африки, дослідника расизму та робітничого руху — редакція «Спільного» запрошує відвідати низку заходів із ним.

У понеділок, 18 листопада, о 16:30 круглий стіл «Другий світ: досвід ПАР і України» за участі проф. Александера. НаУКМА, 6-214.

У понеділок, 18 листопада, о 18:30 лекція проф. Александера «Південна Африка після Марікани». Центр польських та європейських студій, НаУКМА, підвал 6 корпусу.

У вівторок об 11:30 лекція проф. Александера «Від бідності класового аналізу до класового аналізу бідності» на факультеті соціології КНУ ім. Шевченка (кібернетичний корпус, ауд. 504).

У вівторок о 16:30 продовження круглого столу «Другий світ: досвід ПАР і України» за участі проф. Александера. НаУКМА, 6-214.

У вівторок о 18:00 показ фільму «Середній клас у Совето» (дослідницьке відео авторства студентів Пітера Александера) та дискусія на тему «Візуальні методи в соціологічному дослідженні» у шостому корпусі НаУКМА

Детальну інформацію про Пітера Александера можна прочитати тут.

Зустріч у Фейсбуці (оновлюється).

Зустріч ВКонтакті

Поделиться