ПРО НАС

  • 24 січня 2018
  • 5643

Журнал соціальної критики «Спільне» — це українське ліве інтелектуальне видання, засноване 2009 року. Ми висвітлюємо широке коло тем — української та міжнародної політики, економіки, освіти й науки, екології, гендеру, культури тощо — використовуючи потужний апарат сучасних критичних соціальних теорій.

За час існування журналу ми познайомили українську аудиторію зі значною кількістю прогресивних вітчизняних авторів, а також із сотнями текстів відомих іноземних науковців та публіцистів. «Спільне» видає аналітичні статті, що проходять внутрішнє рецензування, інтерв’ю, репортажі, колонки із суб’єктивним поглядом на актуальні події. Окрім регулярних публікацій на сайті, ми випускаємо друковані номери «товстого журналу», присвячені окремим соціально-економічним проблемам та актуальним політичним процесам.

Журнал «Спільне» — некомерційне видання, не афілійоване з жодною політичною партією чи організацією. Ми відкриті для авторів із різними поглядами, що пропонують цікаві ідеї та небанальний соціально-критичний аналіз актуальних подій і процесів. Водночас колектив редакції стоїть на антикапіталістичних та інтернаціоналістичних засадах і надає перевагу матеріалістичному аналізу суспільства.

Контакт з редакцією: editor@commons.com.ua


 

Редакція

 

 

Володимир Артюх

соціальний антрополог, Будапешт

   

 

Тарас Білоус

історик, Київ  

 

Денис Горбач

соціолог, Париж

Юрій Дергунов.jpg

 

Юрій Дергунов

соціолог, Донецьк

 

 Максим Казаков

 історик, Київ

Олександр Кравчук.jpg

 

 Олександр Кравчук

 економіст, Київ

Альона Ляшева.jpg

 

 Альона Ляшева

 соціологиня, Київ

Вікторія Мулявка.jpg

 

Вікторія Мулявка

соціолог, Варшава

Денис Пілаш.jpg

 

 Денис Пілаш

 політолог, Київ

 

Тарас Саламанюк

соціолог, Берлін

Артем Тідва.jpg

 

Артем Тідва

економіст-кібернетик, Київ

Олексій Якубін.jpg

 

Олексій Якубін

політолог, Київ

Наступний номер

Наші видання

Блоги

Facebook

Наші партнери