ПРО НАС

  • 01 березня 2000
  • 1366

Журнал соціальної критики «Спільне» — це українське ліве інтелектуальне видання, засноване 2009 року. Ми висвітлюємо широке коло тем — української та міжнародної політики, економіки, освіти й науки, екології, гендеру, культури тощо — використовуючи потужний апарат сучасних критичних соціальних теорій.

За час існування журналу ми познайомили українську аудиторію зі значною кількістю прогресивних вітчизняних авторів, а також із сотнями текстів відомих іноземних науковців та публіцистів. «Спільне» видає аналітичні статті, що проходять внутрішнє рецензування, інтерв’ю, репортажі, колонки із суб’єктивним поглядом на актуальні події. Окрім регулярних публікацій на сайті, ми випускаємо друковані номери «товстого журналу», присвячені окремим соціально-економічним проблемам та актуальним політичним процесам.

Журнал «Спільне» — некомерційне видання, не афілійоване з жодною політичною партією чи організацією. Ми відкриті для авторів із різними поглядами, що пропонують цікаві ідеї та небанальний соціально-критичний аналіз актуальних подій і процесів. Водночас колектив редакції стоїть на антикапіталістичних та інтернаціоналістичних засадах і надає перевагу матеріалістичному аналізу суспільства.

Контакт з редакцією: [email protected]


 

Редакція

 

   Тарас Білоус

    історик, Львів  

Юрій Дергунов.jpg

   Юрій Дергунов

   соціолог, Донецьк

Костянтин Задирака.jpg

   Костянтин Задирака

   політолог, Київ

Володимир Іщенко.jpg

   Володимир Іщенко

   соціолог, Київ

Олександр Кравчук.jpg

   Олександр Кравчук

   економіст, Київ

Альона Ляшева.jpg

   Альона Ляшева

   соціологиня, Київ

Вікторія Мулявка.jpg

   Вікторія Мулявка

   соціолог, Варшава

Денис Пілаш.jpg

   Денис Пілаш

   політолог, Київ

Артем Тідва.jpg

   Артем Тідва

   економіст-кібернетик, Київ

Олексій Якубін.jpg

   Олексій Якубін

   політолог, Київ

Наступний номер

Наші видання

Блоги

Facebook

Vkontakte

Наші партнери

Анонси