Ліва Європа

Головна редакторка: Альона Ляшева
Літредакторка: Катерина Ладнова
Дизайнерка та ілюстраторка: Дана Кавеліна
Верстка: Марина Гончаренко
Автори: Андрій Рєпа, Денис Пілаш, Алєксєй Сахнін, Андрій Мовчан, Юлія Юрченко, Тарас Саламанюк, Альона Ляшева, Ганна Гайдай, Руслана Панохнік, Ксенія Семенова.

Книжка розповідає про історію та сучасність лівих рухів і партій у Західній, Південній та Північній Європі. Колектив авторів, які відрізняються за своїми підходами та оптикою, аналізує різноплановість радикальних лівих сил у різних європейських країнах: як «старих» лівих, що ностальгують за Радянським Союзом та закривають очі на будь-які імперіалізми, крім американського, так і «нових», що критикують таку консервативність, хоча й самі часто припускаються помилок, штовхаючи трудящих у обійми правих. Український читач зможе дізнатися про спільні з рештою Європи проблеми, спричинені неоліберальним капіталізмом, а відтак і про важливість, але й тернистість боротьби та вироблення лівих альтернатив.

За підтримки Rosa Luxemburg Stiftung з коштів Міністерства зовнішніх справ Федеративної Республіки Німеччина.

Ця публікація та її частини надаються до безкоштовного використання іншим користувачам за умови, що вони забезпечують належне посилання на оригінальну публікацію.
Зміст публікації перебуває у виключній відповідальності ГО "ЦСТД" і може не відображати позиції Rosa Luxemburg Stiftung.

______

ЗМІСТ


Read in PDF