ХТО ми ?

Журнал соціальної критики «Спільне» — це українське ліве інтелектуальне видання, засноване 2009 року. Ми висвітлюємо широке коло тем — української та міжнародної політики, економіки, освіти й науки, екології, гендеру, культури тощо — використовуючи сучасні критичні соціальні теорії.

За час існування журналу ми познайомили українську аудиторію зі значною кількістю прогресивних вітчизняних авторів, а також із сотнями текстів відомих іноземних науковців та публіцистів. «Спільне» видає аналітичні статті, що проходять внутрішнє рецензування, інтерв’ю, репортажі, колонки із суб’єктивним поглядом на актуальні події. Окрім регулярних публікацій на сайті, ми випускаємо друковані номери «товстого журналу», присвячені окремим соціально-економічним проблемам та актуальним політичним процесам.

Журнал «Спільне» — некомерційне видання, не афілійоване з жодною політичною партією чи організацією. Ми відкриті для авторів із різними поглядами, що пропонують цікаві ідеї та небанальний соціально-критичний аналіз актуальних подій і процесів. Водночас колектив редакції стоїть на антикапіталістичних та інтернаціоналістичних засадах і надає перевагу матеріалістичному аналізу суспільства.


РЕДАКЦІЯ

Редакційна команда
Тарас Білоус
історик, Київ
Олександр Кравчук
економіст, Київ
Вікторія Мулявка
соціолог, Варшава
Редакційна рада
Денис Горбач
соціолог, Париж
Юрій Дергунов
соціолог, Донецьк
Оксана Дутчак
соціологиня, Київ
Альона Ляшева
соціологиня, Львів
Денис Пілаш
політолог, Київ
Тарас Саламанюк
соціолог, Берлін
Стас Сергієнко
історик, Берлін
В'ячеслав Циба
філософ, Київ
І також велика команда наших авторів
До речі, ви також можете стати співавтором Спільного:
стати співавтором
Підтримати проект
Журнал соціальної критики «Спільне» — незалежне неприбуткове видання, яке існує за рахунок пожертвувань читачів та грантової підтримки. Кожен Ваш внесок допомагає публікувати оригінальні матеріали вітчизняних авторів, переклади зарубіжних статей, а також видавати паперові примірники нашого журналу.
підтримати спільне
Дякуємо усім, хто підтримує наші наміри дослідити світ навколо та зробити його кращим!