Blogs

Праворадикали спробували завадити презентації книжки «Ліва Європа» у Львові

16.09.2017
|
Denys Pilash
9070

Уже другий захід з програми львівського Форуму видавців намагаються зірвати ультраправі.

Декілька десятків молодиків із різних праворадикальних угруповань блокували вхід до приміщення, де планувалось проведення презентації книги «Ліва Європа».

За словами очевидців, праворадикалів звезли з різних міст. Серед зловмисників було помічено киян, «троєщинського терориста» й члена «Правого сектору» Дмитра Савченка та «традиціоналіста», колись лідера «монархічної фракції» Партії регіонів, а нині ідеологічного референта «Азову» Едуарда Юрченка.

Раніше книгу було успішно презентовано в Києві.
Влітку аналогічний захід у Чернівцях зірвали праворадикали, серед яких була прес-секретарка місцевого «Національного корпусу» Яна Телеганова.

Завдяки активним діям декількох десятків людей, що прийшли на захід, уникнути сутичок з ультраправими вдалось і ніхто з відвідувачів не постраждав. Оскільки всередині приміщення дії ультраправих, які зайняли місця для організаторів, також перешкоджали нормальному проведенню заходу, його було перенесено.

 

 

Зрештою, презентацію за участі кількох десятків людей було успішно проведено в соціальному центрі львівського лівого руху та організації «Чорний стяг». Відбулася жвава дискусія щодо сучасної ситуації в світі та Україні, проблем та викликів, які стоять перед робітничими й прогресивними рухами.

 

 

Share