Politics

Стратегія розвитку і режим накопичення: повернення капіталізму до України

09.09.2014
|
Marko Bojcun
11658

 


Notes:

1. Газета «Час»  писала 25 жовтня 1996 року: «Ми не лише втратили закордонний ринок, а й майже втратили наш власний… В одному з київських універмагів тепер продаються картопляні вареники, вироблені в Брукліні!»

2. Це колективна праця українських науковців і експертів, які працювали під керівництвом тодішнього прем’єр-міністра Віктора Януковича.

3. Цитата з Михайла Чечетова, голови Фонду державного майна.

4. Стратегія європейської інтеграції була довгостроковою. Вона передбачала освоєння «інноваційної» моделі     подальшого економічного розвитку, скорочення різниці в доходах на душу населення між ЄС та Україною, включення української промисловості в європейські виробничі ланцюжки, побудову сильного середнього класу, демократизацію політичних інституцій, адаптацію законодавства до норм ЄС, входження до СОТ і НАТО до 2008 року.

5. Ігор Прасолов, міністр економічного розвитку і торгівлі України: «Державна програма активізації розвитку економіки на 2013—2014 роки — це не політична декларація, а програмний документ із практичною спрямованістю» (Урядовий кур’єр 2013).

Spanish translation: Entendiendo Ucrania

Share