Помер наш близький друг, товариш і редактор «Спільного» Олександр Кравчук

12381

Ми втратили нашого близького друга, товариша та колегу — економіста Олександра Кравчука. Роками він був постійним редактором та душею нашого журналу.

Саша ходив у гори, займався танцями і волейболом — завжди здавалося, що у нього більше здоров’я, ніж у всіх нас разом. Але в ніч із четверга на п’ятницю він заснув і більше не прокинувся.

Він був завжди веселий та оптимістичний, вірив у краще майбутнє та робив усе, щоб наблизити його. Професійний шлях Саші пролягав від роботи провідником на залізниці до наукового ступеня кандидата економічних наук — і на цьому шляху наш товариш завжди слідував принципам протистояння несправедливості. Саша займався соціально-економічними питаннями та нерівністю, проблемами офшорів та формуванням боргової залежності. Він виступив головним редактором кількох книжок на цю тематику. Матеріали Саші можна знайти у його авторському профілі на сайті.

Саша був незамінною підтримкою для нас усіх, і важко уявити ситуацію, у якій він міг би когось підвести. Частка його праці була фактично в кожному матеріалі, який ми публікували останніми роками. 

Ми обіцяємо знайти сили, щоб продовжити цю неоціненну працю.

Висловлюємо щире співчуття його батькам, друзям та близьким.

Інформацію про прощання з Сашею можна дізнатися у дописі його подруги.

 

Якщо можете підтримати батьків Саші: 5375 4112 0713 0001

Поделиться