Мероприятия

«СПІЛЬНЕ» У ДОНЕЦЬКУ — 14 травня

3757

OBKLAD_SPILNE_6_tolik_1У вівторок, 14 травня, за адресою Куйбишева, 43, офіс 2, у Донецьку відбудеться презентація 6 випуску журналу «Спільне» на тему «Гендер і праця». Охочим відвідати презентацію пропонуємо зібратися о 17:00 біля виконкому Ленінського району.

Шостий випуск журналу пропонує увазі читачів і читачок соціалістичний аналіз гендерних питань — альтернативу як ліберальному, так і радикальному фемінізму. Ми прагнемо не просто звернути увагу на гендерну дискримінацію на ринку праці, але й показати, як вона вплетена в капіталізм, як взаємодіють класова експлуатація та гендер.

Особливість номеру — критичне переосмислення праці з точки зору неомарксизму, лівої та феміністичної теорій. Що таке праця? Чи це лише оплачувана робота? Чому важливо в дискусіях про працю брати до уваги неоплачувану хатню роботу, доглядову та репродуктивну працю? Хто її переважно виконує і чому? Яка роль держави у забезпеченні гендерної рівності? Чию працю найбільш вигідно експлуатувати роботодавцям і чому? Коли слід говорити про клас, етнічність, сексуальну орієнтацію пригноблених? Чи можливо і яким чином зробити суспільство більш справедливим? Ці та інші питання запропоновані до роздумів читачкам і читачам журналу.

Презентацію проводитиме головна редакторка журналу Анастасія Рябчук. На презентації можна буде придбати цей випуск журналу.

Інформацію про випуск можна знайти на нашому сайті.

Поделиться