Діалоги периферій (open call)

5448

Оновлену версію читайте тут.

 

Шукаємо авторів та ідеї публікацій до нового спецпроекту про країни глобальної периферії. Надсилайте на пошту готові матеріали або пропозиції публікацій.

Про що цей спецпроєкт?

Україна не є частиною західного світу. Ба більше, навіть перемога у війні не призведе до зміни її периферійного статусу та рівноправного включення в «європейську цивілізацію».  

Звідки такі сумні прогнози? Бо так працює капіталізм. Периферії та фундаментальна нерівність існуватимуть допоки світовий порядок тримається на пригнобленні, експлуатації людини й природи, колоніалізмі тощо. 

Тож саме в опорі капіталістичній системі слід шукати альтернативних шляхів розвитку для всіх країн глобальної периферії. З цією метою ми ініціюємо спільний незалежний діалог із діячками й діячами різних регіонів — від Латинської Америки до Східної Азії. 

Разом у рамках нашого спецпроєкту ми: 

▪️ дослідимо спільний досвід периферій;

▪️ поговоримо про бачення майбутнього;

▪️ ділитимемося історією української залежності;

▪️ пояснюватимемо, чому солідарність з Україною є важливою й актуальною у антиімперіалістичній боротьбі;

▪️ піднімемо дискусії про альтернативні системи безпеки, які враховують інтереси пригноблених. 

Запрошуємо всіх долучатися до нашого діалогу (пишіть на пошту [email protected]).

За публікацію передбачені гонорари (залежно від формату матеріалу).

Поділитись
Іранське повстання, роль Росії та відповідальність інтелектуалів. Інтерв'ю з Фрідою Афарі «Дорога життя»: як живуть вірмени Нагірного Карабаху під час блокади Проєкт «Діалоги периферій»: як знайти спільну мову з іншими країнами Глобального Півдня Кавіта Крішнан: «Байдужість до України завдала шкоди нашій боротьбі в Індії» За нейтралітетом реакційних еліт Глобального Півдня стоять імперські амбіції, а не «антиколоніальна свідомість» Що не так з українською дипломатією воєнного часу на Глобальному Півдні Проти фальшивої солідарності. Заклик до справжньої солідарності серед людей, які мають досвід вимушеного переміщення Війна в Україні та Глобальний Південь