Після війни. Open call публікацій про відбудову України

3328

Російське вторгнення докорінно змінило українське суспільство. Ці зміни вимушені і трагічні: людські жертви, зруйноване житло, виробництво, інфраструктура, економічна криза. У таких обставинах природно мало простору для оптимізму. Але вже зараз починає зароджуватися дискусія про післявоєнну відбудову та політики, які мають їй сприяти. Ми вважаємо цю дискусію надзвичайно важливою, оскільки від неї залежить напрям розвитку українського суспільства.

Наскільки бачення політичної еліти відповідає потребам більшості? Яка соціально-економічна модель лежить у її основі? І головне — які альтернативи варто просувати, щоби післявоєнний розвиток був справедливим та відбувався на засадах солідарності? «Спільне» оголошує відкриття спеціального проєкту «Після війни» та закликає авторів і авторок ділитися своїм аналізом, критикою й баченням майбутнього українського суспільства.

Пишіть нам, якщо вам є що сказати про відновлення економіки, соціальне забезпечення, ринок праці, міграцію, житлове питання, розвиток транспорту, медицини, освіти, культури, вирішення проблем довкілля, демографічну політику — про будь-які гостросоціальні теми, які матимуть значення для відбудови суспільства. Після війни.

Пропозиції матеріалів (у вигляді тез) надсилайте на редакційну пошту [email protected] 

Із загальними форматами і очікуваннями від матеріалів можна ознайомитися за посиланням.

Обкладинка: Катерина Грицева

Share