«СПІЛЬНЕ» У ДОНЕЦЬКУ — 14 травня

  • 13 May 2013
  • 2089
«СПІЛЬНЕ» У ДОНЕЦЬКУ — 14 травня

OBKLAD_SPILNE_6_tolik_1У вівторок, 14 травня, за адресою Куйбишева, 43, офіс 2, у Донецьку відбудеться презентація 6 випуску журналу «Спільне» на тему «Гендер і праця». Охочим відвідати презентацію пропонуємо зібратися о 17:00 біля виконкому Ленінського району.

Шостий випуск журналу пропонує увазі читачів і читачок соціалістичний аналіз гендерних питань — альтернативу як ліберальному, так і радикальному фемінізму. Ми прагнемо не просто звернути увагу на гендерну дискримінацію на ринку праці, але й показати, як вона вплетена в капіталізм, як взаємодіють класова експлуатація та гендер.

Особливість номеру — критичне переосмислення праці з точки зору неомарксизму, лівої та феміністичної теорій. Що таке праця? Чи це лише оплачувана робота? Чому важливо в дискусіях про працю брати до уваги неоплачувану хатню роботу, доглядову та репродуктивну працю? Хто її переважно виконує і чому? Яка роль держави у забезпеченні гендерної рівності? Чию працю найбільш вигідно експлуатувати роботодавцям і чому? Коли слід говорити про клас, етнічність, сексуальну орієнтацію пригноблених? Чи можливо і яким чином зробити суспільство більш справедливим? Ці та інші питання запропоновані до роздумів читачкам і читачам журналу.

Презентацію проводитиме головна редакторка журналу Анастасія Рябчук. На презентації можна буде придбати цей випуск журналу.

Інформацію про випуск можна знайти на нашому сайті.

Support us

Blogs

Facebook

Хто потурбується? Недитячі проблеми дитсадків в Україні

  • Хто потурбується? Недитячі проблеми дитсадків в Україні

Our partners