Як гідна праця допоможе перемогти і відбудувати країну

3610

«В Україні занадто високий рівень безробіття як для такої повномасштабної війни».

Неоліберальні зміни в українському трудовому законодавстві під час військового стану розкритикував навіть Європейський Союз. 

Що ж відбувається на робочих місцях? Чому в державних законопроєктах нехтують інтересами працівників? Чи реально зберегти заробітню платню військових за місцем роботи? Як працює проєкт допомоги працівникам «Трудоборона»? І за яких умов можна підтримати достойні умови праці під час війни? 

Про все це, а також про реальні приклади перемоги працівників у захисті своїх інтересів, розповідає юрист, активіст ГО «Соціальний Рух» і автор нашого видання Віталій Дудін.


Подкаст «Лінь читати» — це інтерв’ю із авторами і авторками видання «Спільне» про їхні статті, дослідження, які лягли в основу текстів, а також про їхній академічний, журналістський та активістський досвід під час повномасштабного вторгнення РФ.

Ведуча подкасту: Альона Ляшева

Обкладинка: Катерина Грицева

Поделиться
Цифрова інфраструктура у війні Росії проти України Невпокій у порівняннях: про етику післявоєнної відбудови Вплив російського вторгнення на довкілля Медреформа: за ким ходять гроші? Українська економіка і суспільство: куди прямуватиме (повоєнна) країна Відновлення України має принести людям користь. Захід має інші наміри Війна трудящим? Що не так із регулюванням праці під час воєнного стану Хроніки дерегуляції. Як демонтували соціально-трудові права в Україні