Події

Дискусія: "Ліві і Майдан: рік потому — що здобули, а що втратили?"

4991

Події минулого року поставили складні питання перед українськими лівими.

Брати участь або не брати участі в майданах? Брати участь або не брати участі в «антимайданах» і «проросійських» акціях? Якщо брати участь, то в якій формі? Наскільки можливо просувати дійсно ліву повістку на цих протестах? Чи неминуча перемога реакційних елементів у такого роду рухах? Чи можливо підтримати прогресивні елементи і не стати інструментом значно сильніших правих сил та конкуруючих імперіалістичних блоків?

Ліві давали різні, часто протилежні відповіді на ці питання і зробили різний політичний вибір. Рік потому можемо обернутися назад і оцінити наслідки різних стратегій. Що лівим вдалося здобути після Майдану та Антимайдану, а що було втрачено? Які зараз перспективи перед лівими і які можливі політичні стратегії в Україні?

Поштовхом для дискусії є вихід останнього випуску журналу соціальної критики «Спільне» «Майдан: погляд зліва», до створення якого долучилися автори із різних середовищ: академічних та лівоактивістських, учасників та скептиків (Анти)Майдану, з Києва та з інших міст і країн.

Запрошуємо до дискусії «Ліві і Майдан: рік потому – що здобули, а що втратили?» разом із авторами випуску Володимиром Іщенком, Захаром Поповичем, Тамарою Марценюк, Михайлом Слуквіним, Альоною Ляшевою, Тарасом Саламанюком. Дискусія відбудеться в суботу 21 березня о 18:00 в приміщенні Центру Солідарності за адресою м.Київ, вул.Басейна 5-Б. Ознайомитися зі змістом та скачати випуск «Спільного» «Майдан: погляд зліва» можна за посиланням:
http://commons.com.ua/zhurnal-spilne-9/

 

ПОПЕРЕДНІ ВИПУСКИ ЖУРНАЛУ:

СПІЛЬНЕ №8: Релігія: між експлуатацією та емансипацією

СПІЛЬНЕ №7: Другий світ

СПІЛЬНЕ №6: Гендер і праця 

СПІЛЬНЕ №5: Політекономія расизму 

СПІЛЬНЕ №4: Класова експлуатація і класова боротьба 

СПІЛЬНЕ №3: Політика освіти 

СПІЛЬНЕ №2: Трансформації міського простору 

СПІЛЬНЕ №1: Криміналізація соціальних проблем

Поділитись