Події

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «УКРАЇНСЬКИЙ ТРОЦЬКИЙ: ТЕКСТИ ЛЕВА ТРОЦЬКОГО ПРО УКРАЇНУ»

5471

Afisha_UkrTrockiy_Kharkiv26 жовтня у харківській книгарні «Є» відбудеться презентація книги «Український Троцький: тексти Лева Троцького про Україну». Захід відбудеться за участі письменника Сергія Жадана та упорядників видання: Захара Поповича та інших.

У книзі зібрано статті, виступи, промови та відозви одного з провідників Жовтневої революції 1917 року Лева Троцького, присвячені ключовим подіям, що відбувалися в Україні в період з 1917 по 1939 роки. До видання також включено тексти сучасних дослідників і послідовників Л.Троцького.

«На межі 20-х рр. ХХ ст. під проводом Троцького у Робітничо-Селянській Червоній Армії воювали за звільнення України від Денікіна і Червоні Козаки Юрія Коцюбинського, і Революційні повстанці батька Махна, і навіть Січові Стрільці Української Галицької Армії. Воювали проти великодержавного російського шовінізму за “відродження нації” та братній “союз пролетарів великоруських та українських”. Двадцять років потому не було у сталінського уряду СРСР гірших ворогів, ніж троцькісти. Троцькістів розстрілювали першими. Не всі з них були митцями, але навряд чи хтось із митців “Розстріляного Відродження” не підтримав би висунуте Троцьким наприкінці 30-х гасло: “За вільну, соборну та незалежну Радянську Україну!” Гасло, яке лишається не реалізованим і понині», – так ініціатори заходу вказують на актуальність творчості українського революціонера.

Нагадаємо, що книга вже була презентована на цьогорічному Львівському форумі видавців.

На презентації також можна буде придбати примірники журналу «Спільне».

Час: 26 жовтня (субота) 2013 року о 15.00

Місце: м. Харків, вул. Сумська, 3, книгарня «Є»

Організатори заходу: «Ліва опозиція» та книгарня «Є»

Зустріч у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/events/1402889149944362/

Поділитись