Події

Презентації в Києві 4-го випуску журналу «СПІЛЬНЕ»: Класова експлуатація та класова боротьба

22.03.2012
3515

Перші презентації довгоочікуваного, зате в півтора рази товщого випуску журналу соціальної критики «Спільне» присвяченого тематиці класової експлуатації та класової боротьби відбудуться вже на наступному тижні!

Ознайомитись зі змістом випуску!

Перша презентація запланована на 17:00 26 березня в рамках міжнародної конференції «Старі класи – нова боротьба. Класові відносини у сучасному суспільстві» та відбудеться у 1-му корпусі, ауд. 333 Києво-Могилянської академії (вул. Сковороди, 2). Повну програму конференції див. нижче.

Друга презентація почнеться о 14:30 28 березня в конференц-залі Інституту соціології НАНУ в рамках конференції «Класові інтереси і класові дії: теорії, практики, досвід вітчизняних досліджень» (адреса: вул. Шовковична, 12). Повну програму конференції можна переглянути на сайті Центру дослідження суспільства.

Слідкуйте за анонсами презентацій 4-го випуску «Спільного» у вашому рідному місті!

Програма конференції «Старі класи – нова боротьба. Класові відносини у сучасному суспільстві»

(26-28 березня, Центр візуальної культури НаУКМА)

26 березня, понеділок
16:30. Акція за збереження Староакадемічного корпусу як публічного виставкового і дискусійного простору (біля входу в галерейні приміщення).
1 корпус, аудиторія 333
17:00. Презентація 4 номера журналу соціальної критики «Спільне» на тему «Класова експлуатація та класова боротьба».
17:45. Показ документального фільму «Перестройка знизу» (Деніел Валковіц і Барбара Абраш, Велика Британія, 1990) та дискусія з Деніелом Валковіцем (Нью-Йоркський університет) про його дослідження шахтарського руху на Донбасі у 1989-91 роках.

27 березня, вівторок (1 корпус, аудиторія 333)
17:00. Майкл Буравой (Університет Каліфорнії, Берклі, президент Міжнародної соціологічної асоціації). Бурдьє і Грамші про клас: два різні шляхи від Маркса.
18:00. Дон Калб (Центрально-європейський університет, Будапешт). Клас і неоліберальна дискусія.

28 березня, середа (1 корпус, аудиторія 318)
17:00. Даян Леві (Університет Північної Кароліни, Вілмінґтон). Перехід до шлюбу в робітничого і середнього класу.
18:00. Єлєна Трубіна (Уральський державний університет, Єкатеринбурґ). Класові відміності і соціальна мобільність серед молоді з вищою освітою в Росії.

Поділитись