Події

«СПІЛЬНЕ» НА КНИЖКОВОМУ АРСЕНАЛІ — 30 травня о 17

4274

OBKLAD_SPILNE_6_tolik_1У четвер, 30 травня, о 17:00 відбудеться презентація 6 випуску журналу «Спільне» на тему «Гендер і праця» у рамках «Книжкового Арсеналу» (у «Мистецькому Арсеналі» за адресою вул. Лаврська, 10-12).

Презентацію проводитимуть редакторки журналу Анастасія Рябчук і Тамара Марценюк за участі координаторки гендерної програми Фонду ім. Гайнріха Бьоля в Україні Анни Довгопол. На презентації можна буде придбати всі випуски журналу «Спільне».

«Спільне» також компенсуватиме вартість входу в «Арсенал» усім студентам, які придбають журнал на презентації.

Шостий випуск журналу пропонує увазі читачів і читачок соціалістичний аналіз гендерних питань — альтернативу як ліберальному, так і радикальному фемінізму. Ми прагнемо не просто звернути увагу на гендерну дискримінацію на ринку праці, але й показати, як вона вплетена в капіталізм, як взаємодіють класова експлуатація та гендер.

Особливість номеру — критичне переосмислення праці з точки зору неомарксизму, лівої та феміністичної теорій. Що таке праця? Чи це лише оплачувана робота? Чому важливо в дискусіях про працю брати до уваги неоплачувану хатню роботу, доглядову та репродуктивну працю? Хто її переважно виконує і чому? Яка роль держави у забезпеченні гендерної рівності? Чию працю найбільш вигідно експлуатувати роботодавцям і чому? Коли слід говорити про клас, етнічність, сексуальну орієнтацію пригноблених? Чи можливо і яким чином зробити суспільство більш справедливим? Ці та інші питання запропоновані до роздумів читачкам і читачам журналу.

Більше інформації про випуск можна знайти на нашому сайті.

Поділитись