Події

«СПІЛЬНЕ» У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ — 22 квітня о 18:00

4191

commons6khmelУ понеділок, 22 квітня, о 18:00 у приміщенні соціально-культурного простору «Гніздо», що на вул. Проскурівського підпілля, 77 у Хмельницькому відбудеться презентація 6 випуску журналу «Спільне» на тему «Гендер і праця». Цей випуск пропонує увазі читачів і читачок соціалістичний аналіз гендерних питань — альтернативу як ліберальному, так і радикальному фемінізму. Ми прагнемо не просто звернути увагу на гендерну дискримінацію на ринку праці, але й показати, як вона вплетена в капіталізм, як взаємодіють класова експлуатація та гендер.

Особливість номеру — критичне переосмислення праці з точки зору неомарксизму, лівої та феміністичної теорій. Що таке праця? Чи це лише оплачувана робота? Чому важливо в дискусіях про працю брати до уваги неоплачувану хатню роботу, доглядову та репродуктивну працю? Хто її переважно виконує і чому? Яка роль держави у забезпеченні гендерної рівності? Чию працю найбільш вигідно експлуатувати роботодавцям і чому? Коли слід говорити про клас, етнічність, сексуальну орієнтацію пригноблених? Чи можливо і яким чином зробити суспільство більш справедливим? Ці та інші питання запропоновані до роздумів читачкам і читачам журналу.

Презентацію проводитиме співредакторка випуску Роксолана Машкова. На презентації можна буде придбати цей випуск журналу.

Приєднуйтеся до учасників заходу у Фейсбуці та ВКонтакті.

Інформацію про випуск можна знайти на нашому сайті.

Поділитись