Вимагай доступну освіту!

2180

Відсутність бюджетних місць, непомірні ціни за контракт, ліквідація універів, корупція, жахливі гуртожитки, низька якість навчання, що не відповідає потребам ринку, і обмеженість права вибору майбутньої професії… Вам це знайомо? Тоді вимагаймо доступної освіти для всіх і кожної!

 

 

Відео створено в рамках спецпроєкту «Освіта — право, а не привілей», спрямованого на аналіз проблем освіти, вироблення візії прогресивних перетворень і боротьбу студентського руху за свої права.

Поділитись
Освітні «послуги», їх «споживачі» і королева-конкуренція: університет у тіні грантової реформи Життя українського студентства між неолібералізмом і війною Універ, у якому хочеться вчитися #FeesMustFall: студентський бунт на тлі відкладеної національної революції в Південній Африці Чому страйкують викладачі? Між гуманізмом і ефективністю: освіта як місток між фізичною та інтелектуальною працею Освіта — не товар Гранти та примусове працевлаштування: куди дрейфує вища освіта України За майбутнє української освіти треба боротися. Інтервʼю зі студентською профспілкою «Пряма дія» Новації та «системний гаплик»: куди йде українська освіта після 30 років реформ ЗНО та деградація освіти: роздуми викладача-математика