Чому страйкують викладачі?

2687

«Освіту від колапсу врятує тільки страйк!»

У 2022 році в академічній сфері США відбулася найбільша кількість страйків за останні 20 років, а минулого року тисячі студенток і викладачів на вулицях Будапешту стали головною опозиційною силою угорському уряду. В Україні ж громадяни та громадянки ще пам’ятають багатотисячні акції педагогічних працівниць під Верховною Радою у 2019-му. 

Чому ж страйкують викладачі? І як якість освіти залежить від умов праці педагогинь? Про це та інше — дивіться у нашому відео.

Приєднуйтеся до руху боротьби за доступну і якісну освіту у відбудованій Україні!

 


 

 

Відео створено в рамках спецпроєкту «Освіта — право, а не привілей», спрямованого на аналіз проблем освіти, вироблення візії прогресивних перетворень і сприяння студентському руху за свої права.

Поделиться
Освітні «послуги», їх «споживачі» і королева-конкуренція: університет у тіні грантової реформи Життя українського студентства між неолібералізмом і війною Універ, у якому хочеться вчитися #FeesMustFall: студентський бунт на тлі відкладеної національної революції в Південній Африці Освіта — не товар Гранти та примусове працевлаштування: куди дрейфує вища освіта України Вимагай доступну освіту! За майбутнє української освіти треба боротися. Інтервʼю зі студентською профспілкою «Пряма дія»