Події

ДИСКУСІЙНЕ КОЛО ЛІВИХ ІДЕЙ: ЛІВА ІДЕНТИЧНІСТЬ СЬОГОДНІ

29.01.2010
3720

4 лютого 2010 о 18.00

Дискусію розпочне доповідь німецького історика та публіциста Вольфганга Темпліна:  «Ліва ідентичність сьогодні: погляд Німеччини»

  • Ліві цінності та ідеї після НДР; ліві ідеї сьогодні в країнах так званого «Східного блоку».
  • Діагноз сучасної політичної ситуації: ліва політика в Німеччині  та в Європі сьогодні (Соціал-демократи, Ліва партія, Зелені, «Піратенпартай», Нові Ліві, Антифа).
  • Актуалізація лівої ідеї в сучасному світі.

Вольфганг Темплін – німецький історик, публіцист та правозахисник, спеціалізується на історії НДР. Автор книг «Міста пам’яті НДР» (2009), «Україна після Помаранчевої революції» (2008) та інших. Докладніше про його публікації: http://www.wtemplin.de/

Мета дискусійного кола – об’єднати наукові, журналістські, активістські і  мистецькі ініціативи задля вільного спілкування і діяльності в напрямку соціальної критики. Створити відкриту дискусію для аналізу традиції лівої політичної думки і пошуку розуміння сучасної соціальної, культурної та політичної ситуації  на перетині академічних та активістських кіл.

Зустрічі проходять при організаційній підтримці представництва  Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві. Перша організаційна зустріч відбулася 3 грудня 2010 в рамках проекту «Революційні моменти» (Куратор Єжи Онух).

Друга зустріч відбудеться 4 лютого в приміщенні ЦВК, о 18.00

Початок доповіді: 18.30

Адреса: Перший поверх Староакедемічного корпусу НаУКМА, Сковороди, 2.

Поділитись