Світ

«СПІЛЬНЕ» ЗАКЛИКАЄ ДОПОМОГТИ ТУРЕЦЬКИМ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКАМ

4096

Товариші! Протестувальники в Туреччині потребують вашої допомоги!

Як ви вже, мабуть, знаєте, зачистка табору на Таксім не спинила турецьких повстанців. З понеділка, 17 червня, п’ять найбільших профспілок оголосили страйк. Люди по всій Туреччині й далі виходять на вулиці. І, звісно, триває побоїще у виконанні поліцейських Ердогана. Наприклад, учора в Анкарі пристрелили студентку — нашу товаришку, і вона зараз лежить в лікарні у важкому стані.

Протестувальники потребують елементарних засобів самозахисту, зокрема газових масок, а також медичних засобів. Але у них бракує на це коштів. Тож ми оголошуємо збір коштів для турецьких протестувальників. Надсилайте, будь ласка, скільки можете, на рахунок:

Номер карти 4874 1200 0681 3191
Транзитний рахунок 29243010000011
В ПАТ «Укрсоцбанк»
Власюк Ілля Михайлович

Це можна зробити в будь-якому відділенні UniCredit Bank. Картка належить нашому товаришеві, який зараз перебуває в Туреччині. Щойно буде можливість пересилати кошти безпосередньо комусь із турків — ми оновимо інформацію. Також велике прохання надсилати SMS із сумою перерахованих коштів на телефонний номер +380503329560, щоб Ілля знав, скільки передавати турецьким товаришам.

Пам’ятайте, що гроші, надіслані вами, можуть врятувати комусь із протестувальників життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«ЛУЧШЕ ОТКАТИТЬСЯ НА ДЕСЯТЬ ЛЕТ НАЗАД, НО УВИДЕТЬ ПЕРСПЕКТИВУ В БУДУЩЕМ»: рассказ левой активистки из Турции

Поділитись